Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości Gruntowych

Deweloper: Alter Investment
Ogłoszenie mini
Gdańsk Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości Gruntowych Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w sprzedaży nieruchomości;
  • Znajomość specyfiki rynku gruntów budowlanych;
  • Wykształcenie nieruchomościowe preferowane;
  • Umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne, analityczne;
  • Organizacja pracy, skrupulatność, efektywność;
  • Znajomość MS Office, prawo jazdy kat. B.

Kluczowe zadania

  • Aktywne poszukiwanie klientów i sprzedaż gruntów;
  • Prezentowanie ofert, negocjacje, przygotowywanie umów;
  • Koordynacja działań sprzedażowych, w tym współpraca z pośrednikami;
  • Realizacja planów sprzedaży, udział w eventach branżowych;
  • Kreowanie strategii sprzedaży i marketingowej, analiza rynku;
  • Budowanie relacji z klientami, raportowanie, obsługa CRM;
  • Analizy dla komitetu inwestycyjnego, współpraca międzydziałowa.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę;
  • Rozwój zawodowy, szkolenia, samochód służbowy;
  • Pracę w wyposażonym biurze w centrum Gdańska.

Aktualizacja: 29.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Alter Investment S.A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Profil pracodawcy

Jesteśmy prężnie działającą spółką akcyjną zajmującą się zwiększaniem wartości nabywanych gruntów poprzez wszechstronne przygotowywanie ich do procesu budowlanego, łącznie z projektowaniem architektoniczno-budowlanym oraz...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Ogłoszenie z portalu

praca.pl