Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 500
Wynagrodzenie brutto (do)
20 000
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż i obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wyobraź sobie miejsce, gdzie sprawienie by Twoje miesięczne zarobki przekraczały średnie wynagrodzenie menadżerskie w Polsce jest najważniejszym zadaniem Twojego szefa.

Właśnie Ratajczak Nieruchomości jest takim miejscem.

Jesteśmy lokalną firmą z Gdańska zajmującą się pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży nieruchomości.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie składające się z podstawy uzależnionej od osiąganych wyników i prowizji o najwyższych poziomach w branży,
  • pracę w doświadczonym, zgranym i wspierającym się zespole,
  • szkolenie wstępne oraz stałe wsparcie merytoryczne,
  • szkolenia zewnętrzne finansowane przez firmę
  • wygodne biuro, nowoczesne zaplecze informatyczne,
  • Najlepsze narzędzia pracy - ultrabook, telefon , aparat
  • Dział wsparcia sprzedaży dbający o marketing twoich ofert
  • GWARANCJE sukcesu w branży,

Opis stanowiska i zadań:

Twoim zadaniem będzie kompleksowa obsługa procesu sprzedaży nieruchomości w oparciu o sprawdzone rozwiązania stworzone przez najlepszych menadżerów w branży.

Poszukujemy osób, które:

Posiadają łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, są otwarte na nowe wyzwania, łatwo się nie poddają, a w handlu czują się jak ryba w wodzie.
Posiadają prawo jazdy i własne auto.

Twój obecny pracodawca Cię nie docenia? Chciałbyś się rozwijać? Jesteś REKINEM sprzedaży? Umów się na spotkanie i przekonaj co możemy dla Ciebie zrobić!

Zastanawiasz się jak to jest w nieruchomościach?
Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi. Najlepsi Agenci to osoby, które często nie miały nic wspólnego z branżą. Ktoś kiedyś dał im szansę i zauważył drzemiący potencjał, a teraz nie zamienili by tej pracy na żadna inną.

Zapraszamy do aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62782253
  • Data wyróżnienia: 22 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 12 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 12 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 880
  • Wyświetleń na liście: 20 725