Doradca Handlowy

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Obowiązki:

  • poszerzanie rynku odbiorców w granicach podległego obszaru
  • budowanie i utrzymywanie stałej i długofalowej relacji z klientami
  • profesjonalne doradztwo produktowe
  • aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy na powierzonym terytorium
  • realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • dyspozycyjność
  • silna motywacja w dążeniu do celu
  • komunikatywność i umiejętność negocjacji
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • szkolenia
  • konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy między innymi samochód
Jeżeli:
  • miałeś styczność z handlem (mile widziane doświadczenie w sprzedaży  FMCG)
  • masz duszę handlowca
  • masz silną motywację do osiągania celów i zarabiania pieniędzy
  • nie boisz się nowych wyzwań i lubisz rywalizację
  • jesteś kreatywny i dobrze zorganizowany
  • jesteś konsekwentny i skuteczny w działaniu
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i chcesz wzmocnić nasz Zespół Handlowy?
Wyślij aplikację zawierającą CV

Aktualizacja: 03.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

P.G.D. Polska Sp. z o.o.

Ogłoszenie z portalu

praca.pl