Doradca Klienta dla marki modowej

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Twoje zadania:

  • Doradztwo i obsługa jako pierwsza linia pomocy dla klientów i sklepów
  • Odpowiadanie na wszystkie pytania dotyczące procesu zamawiania
  • Zarządzanie komunikacją z klientami za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak telefon, mail lub czat

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę zlecenie od 05.06.2024 do 31.07.2024
  • Wynagrodzenie w wysokości 27,70 zł/h brutto + bonus
  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie
  • Elastyczne planowanie grafiku dla zapewnienia równowagi między życiem zawodowym a prywatnym

Twój profil:

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka polskiego jako ojczystego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta w contact center
  • Znajomość popularnych aplikacji komputerowych i internetowych
  • Zainteresowanie modą, również w obszarze produktowym
  • Dyspozycyjność, elastyczność, niezawodność i umiejętność pracy w zespole
  • Możliwość pracy z biura w Gdańsku (1 tydzień w miesiącu)

Aktualizacja: 03.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Competence Call Center member of TELUS International

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl