Doradca Klienta ds. Sprzedaży

Ogłoszenie mini
Gdańsk Doradca Klienta ds. Sprzedaży Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • Doświadczenie lub zainteresowanie sprzedażą
  • Wiedza techniczna w zakresie urządzeń budowlanych
  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność
  • Skuteczność w bezpośrednim i pośrednim kontakcie z klientami
  • Umiejętność pracy zespołowej

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów w zakresie sprzedaży agregatów malarskich, tynkarskich, części zamiennych oraz maszyn posadzkarskich
  • Koordynacja serwisu sprzedawanych maszyn
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • Realizacja działań marketingowych i pozyskiwanie nowych klientów
  • Tworzenie i optymalizacja procesów obsługi klienta
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy

  • Stałą pracę w profesjonalnym zespole
  • Regularne szkolenia z zakresu obsługi maszyn budowlanych
  • Rozwój umiejętności handlowych i technicznych
  • Możliwości budowania i rozwijania kontaktów handlowych
  • Pracę z nowoczesnymi narzędziami i oprogramowaniem
  • Tworzenie długoterminowych relacji z partnerami handlowymi
  • Rozwój zawodowy i osobisty, realizacja ambicji zawodowych
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Aktualizacja: 08.07.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

TNS Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl