Doradca Klienta. Menedżer sprzedaży.

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy

Dołącz do zespołu Mennicy Gdańskiej! Możesz być częścią firmy, która jako jedyna na świecie ma prawo do emisji monet z Wiedźminem i Robertem Lewandowskim!

Aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Doradca Klienta, Menedżer sprzedaży.

Jakie będą Twoje zadania?
  • stały kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • tworzenie newsletterów z ofertami naszych monet
  • kompleksowa obsługa zamówień: wysyłanie oferty, rezerwacji, dokumentów sprzedaży
  • aktywny udział w kampaniach sprzedażowych
  • doradztwo w ramach inwestycji w produkty kolekcjonerskie oraz kruszcowe
  • utrzymywanie dobrych i stałych kontaktów z klientami
  • skrupulatne prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • obsługa klientów w biurze
  • współpraca z innymi działami Mennicy Gdańskiej
  • tworzenie ofert handlowych
  • aktualizowanie bazy danych
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • umiejętności sprzedażowych
  • wysokiej kultury osobistej
  • samodzielności, skrupulatności i odpowiedzialności
  • znajomości podstaw programów fiskalnych
  • sprawnego poruszania się w środowisku Google Docs
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • dążenia do wyznaczonych celów
  • uczciwość i odpowiedzialność w sprawowaniu opieki nad powierzoną gotówką

Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność współpracy z klientem premium
Na jakie warunki możesz liczyć?
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • 3-miesięczny okres próbny,
  • praca w doświadczonym i pomocnym zespole
  • samodzielne stanowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

Przewidywany termin zatrudnienia: maj 2024

Dodatkowe benefity:
  • premia od wyników sprzedaży
  • karta lunchowa
  • karta Multisport
  • dodatek zdrowotny

Aplikuj, przesyłając nam swoje CV ze zdjęciem na adres: [ukryte] , podając nazwę stanowiska pracy.

Informacje o firmie
Firma Mennica Gdańska powstała w 2010 roku. Działalność firmy nawiązuje do menniczych tradycji Gdańska. Naszą główną ofertę stanowią: monety polskie, zagraniczne, bulionowe, a także katalogi i akcesoria numizmatyczne.
Posiadamy podpisane umowy o współpracy z Narodowym Bankiem Polskim, Mennicą Polską oraz mennicami i dystrybutorami monet z mennic: Perth Mint, Royal Australian Mint, Royal Canadian Mint.
Jako jedyna firma numizmatyczna na świecie mamy wyłączność na produkcję monet z Wiedźminem.
Prowadzimy sprzedaż dla klientów z Polski i całego świata.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).