Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: DK/073

Obecnie do NOWEGO Marketu OBI w Gdańsku, ul. Kołobrzeska, poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Klienta - Sprzedawca

Zakres Obowiązków:
• Zapewnianie profesjonalnej obsługi w sklepie
• Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
• Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI
• Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami
OBI

Wymagania:
• Komunikatywność
• Inicjatywa
• Znajomość asortymentu jednego z działów Marketu OBI będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność obsługi komputera

Korzyści z pracy u nas:

• Umowa o pracę bez okresu próbnego
• Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych
• Prywatna opieka medyczna
• Szkolenia i certyfikaty
• Możliwość rozwoju i awansu
• Wyjścia integracyjne
• Elastyczny grafik pracy
• Wyprawki szkolne dla dzieci
• Przyjazna atmosfera
• Wyprawki szkolne i świadczenia świąteczne
• 20 lat OBI w Polsce

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Superhobby Market Budowlany sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy alei Krakowskiej 102, 02-180 Warszawa („Administrator”); Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować wysyłając wiadomość e-mail na adres ochrona.danych@obi.pl lub pismo na adres siedziby Administratora, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.; Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora. Dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO); Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być spółki z grupy kapitałowej OBI, t.j. OBI Centrala Systemowa sp. z o.o., podmioty wspomagające Administratora w prowadzeniu procesów rekrutacji oraz podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji a następnie zostaną usunięte. . W przypadku, gdy udzieliła Pani/Pan zgodę na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą przetwarzane dla tych celów nie dłużej niż 24 miesiące a następnie usunięte. ; Ma Pani / Pan prawo żądania dostępu do Pani / Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.; Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.; Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.; Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Adres
Gdańsk Przymorze
Kołobrzeska 26
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61873233
  • Data wyróżnienia: 14 września 2018
  • Data wprowadzenia: 14 września 2018
  • Wyświetleń: 400
  • Wyświetleń na liście: 11 995