Aktualizacja: 6 dni temu | Nr ref: DK/073

Obecnie do NOWEGO Marketu OBI w Gdańsku, ul. Kołobrzeska, poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Klienta - Sprzedawca

Zakres Obowiązków:
• Zapewnianie profesjonalnej obsługi w sklepie
• Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
• Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI
• Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami
OBI

Wymagania:
• Komunikatywność
• Inicjatywa
• Znajomość asortymentu jednego z działów Marketu OBI będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność obsługi komputera

Korzyści z pracy u nas:

• Umowa o pracę bez okresu próbnego
• Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych
• Prywatna opieka medyczna
• Szkolenia i certyfikaty
• Możliwość rozwoju i awansu
• Wyjścia integracyjne
• Elastyczny grafik pracy
• Wyprawki szkolne dla dzieci
• Przyjazna atmosfera
• Wyprawki szkolne i świadczenia świąteczne
• 20 lat OBI w Polsce

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Superhobby Market Budowlany sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy alei Krakowskiej 102, 02-180 Warszawa („Administrator”); Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować wysyłając wiadomość e-mail na adres ochrona.danych@obi.pl lub pismo na adres siedziby Administratora, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.; Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora. Dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO); Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być spółki z grupy kapitałowej OBI, t.j. OBI Centrala Systemowa sp. z o.o., podmioty wspomagające Administratora w prowadzeniu procesów rekrutacji oraz podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji a następnie zostaną usunięte. . W przypadku, gdy udzieliła Pani/Pan zgodę na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą przetwarzane dla tych celów nie dłużej niż 24 miesiące a następnie usunięte. ; Ma Pani / Pan prawo żądania dostępu do Pani / Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.; Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.; Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.; Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Ogłoszenie premium
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Adres
Gdańsk Przymorze
Kołobrzeska 26
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 10 dni (do 30.09.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Zobacz dane kontaktowe
OBI
NIP
9511008094
  • Numer ogłoszenia: 61873233
  • Data wyróżnienia: 14 września 2018
  • Data wprowadzenia: 14 września 2018
  • Wyświetleń: 255
  • Wyświetleń na liście: 10 109