Doradca klienta

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
  • znajomość pakietu Office oraz programu graficznego
  • doświadczenie w obsłudze programu magazynowego
  • doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, wielozadaniowość
  • odpowiedzialność i umiejętność indywidualnego podejścia do klienta
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu obowiązków na podobnym stanowisku
Obowiązki:
  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży
  • umieszczanie artykułów w programie magazynowym i na stronie internetowej
  • współpraca z kontrahentami w zakresie zamawiania towaru
  • pomoc w przyjmowaniu i rozładunku towaru
Oferujemy:
  • umowę o pracę (na pełen etat lub 3/4 etatu)  lub zlecenie  i terminowe wynagrodzenie
  • stałe godziny pracy pomiędzy godz. 8.30 a 17 i niektóre soboty w godz. 9-14
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • w miejscu pracy bezpłatny parking i stojaki na rowery
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63621831
  • Data wyróżnienia: 3 sierpnia 2020
  • Data wprowadzenia: 3 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 1 097
  • Wyświetleń na liście: 21 212