Ogłoszenie nieaktualne

Doradca klienta

Osoba prywatna
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
7000 - 15000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Jeden z wiodących Ubezpieczycieli na rynku poszukuje osób, które dołączą do grona doradców.
Jeśli cenisz sobie balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Jesteś otwarty na pozyskiwanie nowych klientów w zamian za najwyższe stawki wynagrodzenia w sektorze ubezpieczeń- zapraszamy do współpracy!
Twój zakres obowiązków
·       Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz firmowych
·       Prowadzenie spotkań i rozmów z Klientami oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi
·       Skuteczne oferowanie Klientom naszych rozwiązań
·       Dbałość o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów
Nasze wymagania
·       Chętnie podejmiemy współpracę z agentami nieruchomości, pośrednikami finansowymi, brokerami, specjalistami w dziedzinie sprzedaży
·       Wykształcenie minimum średnie
·       Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość
·       Komunikatywność i nastawienie na rozwój
·       Zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B, bądź rozszerzeniem działalności o kolejne PKD
To oferujemy
·       WIĘCEJ na Twoim koncie - Twoja prowizja od sprzedaży nie ma u nas górnej granicy i jest równie wysoka, co Twoje zaangażowanie. Za Twoją pracę po prostu płacimy bardzo dobrze. Przez pierwsze 2 lata zapewnimy Ci specjale warunki „na start” oferując Ci stałe wynagrodzenie oraz prowizję zależną od sprzedaży.
·       WIĘCEJ praktycznej wiedzy – Nauczymy się wszystkiego o ubezpieczeniach, co będzie Ci potrzebne. Twój Menadżer zatroszczy się o Ciebie w procesie wdrożenia do pracy. Zależy nam na Twoim sukcesie zawodowym.
·       WIĘCEJ możliwości – my je stwarzamy, a Ty wybierasz swoją ścieżkę. Możesz być Doradcą ale możesz też zbudować Twój własny zespół sprzedażowy i awansować na Menadżera.
·       WIĘCEJ niż zespół – oprócz dobrych relacji, wparcia, otwartości i pomocy doświadczonych koleżanek i kolegów będziesz częścią firmy będącej liderem w sprzedaży ubezpieczeń na życie.
·       WIĘCEJ motywacji - programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami – wystarczy się zaangażować i będziesz miał szasnę zwiedzić z nami świat!
·       WIĘCEJ z życia - zapomnij o sztywnych ramach, bo swój grafik dopasowujesz do życia prywatnego. Nie na odwrót!
·       WIĘCEJ wygody - stawiamy na elastyczność i otwarte podejście do współpracy. Pracujesz skąd chcesz i jak chcesz! Mamy do tego niezbędne procesy i narzędzia, które wesprą Cię w kontaktach z Klientami.
·       WIĘCEJ dodatkowych korzyści – karta „Multisport”, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne i szkoleniowe.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na wskazany adres mailowy lub o kontakt telefoniczny

Aktualizacja: 24.07.2024