Ogłoszenie nieaktualne

Doradca Klienta

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis Stanowiska: Poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Klienta, która będzie odpowiedzialna za obsługę klientów oraz wsparcie w zakresie sporządzania wycen. Wymagamy bardzo dobrej znajomości programu Excel oraz znajomości rysunku technicznego.

Obowiązki:
  • Obsługa klientów w celu udzielania porad technicznych oraz sporządzania wycen.
  • Interpretacja rysunków technicznych i specyfikacji technicznych.
  • Współpraca z zespołem w celu ustalania cen oraz opracowywania ofert handlowych.
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej i komercyjnej związanej z procesem wycen.
  • Monitorowanie i aktualizacja bazy danych klientów oraz danych dotyczących wycen.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel (tworzenie arkuszy, formuł, tabel przestawnych, wykresów).
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność interpretacji specyfikacji technicznych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Jesteśmy doświadczonym zespołem ludzi, dla których kamieniarstwo to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i wyzwania. Każda nowa realizacja to dla nas nowe doświadczenie i możliwość wykorzystania już zdobytej wiedzy.
Od początku działalności firmy jesteśmy nastawieni na osiągnięcie jak najlepszych efektów w: jakości produktu, jakości obsługi Klienta oraz terminowości realizacji zleceń. Dzięki temu nasi stali Klienci są z nami już długie lata.