Ogłoszenie nieaktualne

Doradca klienta

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • Pomoc klientowi w wyborze produktów, które spełnią jego potrzeby,
  • Doradztwo w zakresie sposobu korzystania z produktów,
  • Dbanie o ekspozycję produktów na półkach i w gablotce promocyjnej,
  • Raportowanie – daj nam znać, jak Ci minął dzień :)
Nasze wymagania
  • Motto firmy to „Sięgnij po uśmiech” i rzeczywiście szukamy osób przyjaznych i otwartych,
  • Motywacja do pracy – chęć zarówno szkolenia się w obsłudze klienta, jak i zdobywania wiedzy o produktach,
  • Obalamy mity i odkrywamy sekrety świata profilaktyki stomatologicznej, jest ich dużo, więc liczymy na dobrą pamięć.
  • Możemy na siebie liczyć jako zgrany zespół i mocno stawiamy na pracę zespołową
To oferujemy

Brzmi ciekawie? To teraz dorzucimy jeszcze coś od siebie:
  • Wspólnie ustalamy liczbę godzin i czas pracy (dwie lokalizacje: Gdańsk i Gdynia - tym razem stawiamy na Gdynię z pojedynczymi zmianami w Gdańsku), szukamy osoby chętniej do pracy na pół etatu - weekendy plus dodatkowe zmiany w tygodniu, do ustalenia indywidualanie
  • Podstawa wynagrodzenia i realne do osiągnięcia progi prowizji
  • Gramy w otwarte karty – jasna ścieżka awansu i podwyżek
  • Od zera do bohatera – nie musisz mieć doświadczenia, zdobędziesz je u nas
  • Najlepsze produkty w najlepszych cenach dla pracowników
  • Integracje jako nieodłączny element DNA naszej firmy
Informacje o firmie
Oferta współpracy jest skierowana do osób zainteresowanych dołączeniem do firmy, której kultura organizacyjna opiera się na bezpośredniej i szczerej komunikacji.
Obecnie poszukujemy pracowników do lokalizacji w C.H.Riviera Firma do której aplikujesz jest od 16 lat na rynku. Wojtek (właściciel firmy) jest człowiekiem pełnym pasji, każdemu daje szansę aby mógł się rozwijać, stawia na work life balance. Dzięki niemu kultura organizacyjna jest przyjazna budowaniu zespołów opartych na szacunku, współpracy i zaufaniu.

Nasza idea
ATMOSFERA
U nas możesz czuć się swobodnie. Mówimy do siebie „na Ty” i nie mamy dress code’u. Uwzględniamy różne punkty widzenia, lubimy różnorodność.
TALENTY
Wiemy, że każdy ma swoje talenty i predyspozycje. Dlatego dajemy przestrzeń, żeby je rozwijać – na szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
NASZE PRODUKTY
Stawiamy na dobrą jakość w konkurencyjnej cenie. Oferujemy produkty, które chętnie kupują również stomatolodzy.