Doradca klienta- podstawa + prowizje + premie

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 25000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

OPIS
Jesteśmy największą firmą w swojej branży na rynku. Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami dla klientów indywidualnych oraz firmowych. W związku z rozwojem obszaru w Gdyni i Gdańsku poszukujemy nowych członków zespołu.
CO CI ZAPEWNIMY:
  • stałą kwotę wypłacaną co miesiąc
  • premie kwartalne i prowizje
  • elastyczne godziny pracy
  • sprawny proces wdrażania i szkolenia sprzedażowe
  • świetną atmosferę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • codzienne wsparcie
  • możliwość nabycia doświadczenia
  • swobodę w działaniu oraz otwartość na pomysły
  • narzędzia oraz standardy pracy
GŁÓWNE ZADANIA:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji ze stałymi klientami - badanie potrzeb, proponowanie rozwiązań, monitoring współpracy,
  • Aktywności sprzedażowe: przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, spotkania z klientami (online, f2f)
  • Zawieranie umów, obsługa bieżących rozwiązań klienta, modyfikacje
CZEGO OCZEKUJEMY:
  • odwagi i kreatywności
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • gotowości do nauki i rozwoju
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • niekaralności
  • wykształcenia min. średniego
  • wysokiej kultury osobistej
BENEFITY:
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wygodna lokalizacja biura - Olivia Tower Gdańsk
  • Ubezpieczenie grupowe