Doradca Klienta - Sprzedawca

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 15000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Salon INTERIOR PARK od wielu lat zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych produktów wyposażenia wnętrz.

Powiększamy swój zespół, więc jeżeli posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta w branży wyposażenia łazienek lub mebli, a miejsce w którym obecnie pracujesz nie daje Ci możliwości rozwoju zarówno osobistego jak i finansowego, zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu. Pokierujemy Twoją karierą tak, aby praca przynosiła Ci satysfakcję, a finanse umożliwiały Ci realizację marzeń i rozwijanie pasji. Nie zastanawiaj się i dołącz do naszego zespołu, zadzwoń lub napisz. Dane kontaktowe znajdziesz poniżej. Do zobaczenia.

Miejsce pracy: GDYNIA

Obowiązki:
  • kompleksowa obsługa klientów
  • doradztwo w zakresie materiałów i doboru produktów
  • przygotowanie ofert oraz wycen dla klientów
  • fakturowanie, rozliczanie zamówień, koordynacja dostaw do klienta
  • praca na miejscu, w salonie sprzedażowym w Gdyni.
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży artykułów wyposażenia łazienek lub mebli w tym mebli kuchennych - warunek konieczny. Bardzo prosimy o nadsyłanie tylko aplikacji spełniających wskazane kryterium
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • poczucie estetyki oraz zainteresowania trendami w dziedzinie wyposażenia wnętrz
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 20-letnim stażem
  • realizowanie ciekawych i wymagających projektów
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych
Bardzo prosimy o nadsyłanie jedynie aplikacji spełniających powyższe warunki.

Aktualizacja: 04.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Interior Park Concept Store

586695... Wyświetl numer
r...@inter... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Mały Kack
Wielkopolska 251
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wyświetl numer