Doradca klienta / Sprzedawca

Ogłoszenie mini

Firmą

Wymagania

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • pozytywne nastawienie, energiczność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność,
  • mile widziany status ucznia/studenta,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Opis stanowiska

  • obsługa klientów, zarówno przy kasie jak i na sali (wydawanie dań, nakładanie z bemarów, przyjmowanie zamówień),
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
  • drobne pomoce na kuchni (obsługa pieca do podgrzewania, frytownicy itp.)
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy oraz miejsc przynależnych (toalety, magazynek, zaplecze, sala).

Oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00,
  • stawka od 27,70 BRUTTO/h na początek,
  • pierwszy miesiąc próbny umowa zlecenie,
  • po miesiącu zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B,
  • zatrudnienie dla ucznia/studenta na podstawie umowy zlecenie,
  • system premiowy,
  • gwarantujemy pełne przeszkolenie i wprowadzenie do wykonywanej pracy,
  • obiad pracowniczy,
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenie na zdrowie i życie,
  • możliwość zakupu karty Multi Sport.

Aktualizacja: 20.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Diety od Brokuła Torłop Sp. k.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk, lokal na terenie Stoczni Gdańskiej

Ogłoszenie z portalu

praca.pl