Doradca Serwisowy

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Prężnie działający serwis samochodów Centrum Obsługi Pojazdów FRED poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Doradcy Serwisowego.

Twój zakres obowiązków
  • Umówienie i przyjęcie Klienta do serwisu,
  • Nadzorowanie przebiegu naprawy,
  • Kontrola jakości naprawy, rozliczanie zleceń serwisowych,
  • Doradztwo w sprawie zakresu naprawy, szacowanie kosztów
  • Współpraca z warsztatem w procesie realizacji zlecenia
  • Planowanie i organizowanie prac warsztatu oraz prowadzenie harmonogramu rezerwacji napraw
  • Nadzór i kontrola realizacji przydzielonych zadań serwisowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości napraw
  • Realizacja zadań związanych z obsługą serwisową pojazdów osobowych, dostawczych
  • Zapewnienie odpowiednich narzędzi pracy i materiałów dla mechaników
  • Aktywne przyjmowanie i wydawanie pojazdów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Utrzymywanie wysokiej satysfakcji klientów z wykonywanych przez warsztat usług
Nasze wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w serwisie samochodowym
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • Analityczne podejście do zagadnień, umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
  • Doświadczenie min. 3 rok
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista.
To oferujemy
  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Aktualizacja: 05.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

FRED

601212... Wyświetl numer
r...@fred.... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Orłowo
Aleja Zwycięstwa 175
SMS
Wyświetl numer