Doradca Serwisowy

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Szadółki
Lubowidzka 41
Doradca Serwisowy Stanowisko: Pracownik umysłowy Umowa: Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 8500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

KG AutoService zatrudni pracownika na stanowisko: Doradca Serwisowy

ZADANIA
- codzienna obsługa i doradztwo techniczne Klienta serwisu
* przyjmowanie zleceń, umawianie wizyt, wycena/zamawianie /przyjmowanie części, rozliczanie Klientów, przygotowywanie ofert w odpowiedzi na zapytania Klientów

- wykonywanie wszystkich prac w oparciu o procedury i wymaganą dokumentację
* prowadzenie terminarza wizyt i wszystkich zleceń serwisowych w systemie, pilnowanie wszelkich formalności dotyczących obsługi Klientów i obrotu towarem, przestrzeganie zasad organizacyjnych firmy

- współpraca z mechanikami, planowanie /koordynowanie pracy mechaników, zlecanie /odbiór /kontrola jakości wykonanych usług

WYMAGANIA
- wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej, mile widziane doświadczenie w branży
- bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu mechaników
- komunikatywność, umiejętność pracy z Klientem i w zespole, wysoka kultura osobista
- język angielski na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY
- zatrudnienie na umowę o pracę
- szkolenia
- praca w zgranym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- miła atmosfera w pracy
- zniżki pracownicze na części i usługi