Doradca Serwisowy w salonie Hyundai

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Motoryzacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Miejsce pracy: Gdańsk ul Kartuska

Opis stanowiska:
  • przyjmowanie zgłoszeń serwisowych i diagnoza potrzeb klientów kontaktujących się z serwisem
  • przygotowanie i przedstawianie ofert serwisowych
  • planowanie, rozliczanie i koordynowanie napraw serwisowych
  • informowanie klienta o przebiegu realizacji zlecenia serwisowego
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • doradztwo techniczne
Oczekiwania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta, preferowane w serwisie maszyn i urządzeń lub motoryzacyjnym
  • znajomość części samochodowych i wiedza z obszaru mechaniki
  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemach komputerowych
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie karty Multisport
  • dofinansowanie do pakietów medycznych

Aktualizacja: 12.03.2024