Doradca Techniczno-Handlowy

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma ViaCon Polska, należąca do europejskiej Grupy ViaCon,
lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów
z blachy falistej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Gdańsk, ul. Budowlanych 46a

Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie zamówień
• Obsługa sprzedaży (przygotowywanie wycen i ofert, przyjmowanie i wprowadzanie zamówień)
• Monitoring rynku przetargów
• Bieżąca kontrola aktualności danych w systemie
• Promowanie produktów
• Współpraca z biurami projektów i inwestorami
• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Idealni kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:
• Wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów, preferowane techniczne
• Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
• Bardzo dobre zdolności negocjacyjne
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów handlowych)
• Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dobra wyobraźnia przestrzenna
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowymi atutami będą:
• Staż na podobnym stanowisku i doświadczenie w sprzedaży
• Znajomość języka angielskiego
• Znajomość programów ERP/CRM
• Uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Pracę na pełen etat,
• Dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu,
• Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia,
• Opiekę medyczną, świadczenia socjalne, dofinansowanie do karty Multisport.

Aplikacje (CV + list motywacyjny) z dopiskiem „Praca”, prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres: [ukryte]
Informacje o firmie
Grupa ViaCon została założona w1986roku wSzwecji iNorwegii. ViaCon jest wiodącym dostawcą na rynku europejskim ikoncentruje się na wytwarzaniu isprzedaży podatnych konstrukcji zblachy falistej oraz rur karbowanych ztworzywa sztucznego wykorzystywanych do budowy mostów iprzepustów, rozwiązań geotechnicznych oraz rozwiązań zzakresu gospodarowania wodami opadowymi. ViaCon oferuje innowacyjne i konkurencyjne rozwiązania wpisujące się w ideę zrównoważonego rozwoju.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.