Doradca techniczny dla przemysłu i rynku konstrukcyjnego

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie sprzedażowe lub w zakresie obsługi klienta;
  • Umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji biznesowych,  prowadzenia negocjacji handlowych;
  • Samodzielność i zaangażowanie w pracy, gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • Umiejętność planowania i prognozowania sprzedaży;
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rekomendowania rozwiązań;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Wykształcenie min średnie, preferowane wyższe techniczne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długofalową współpracę – umowa o pracę lub B2B;
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się Grupie będącej światowym liderem branży;
  • Możliwość kontaktu z najnowszymi technologiami;
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań;
  • Wsparcie techniczne i szkolenia produktowe podnoszące wiedzę;
  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon;
  • Benefity pozapłacowe: kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów na podległym terenie;
  • Aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań dedykowanych określonej grupie klientów;
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek sprzedażowy;
  • Realizacja okresowych celów sprzedażowych;
  • Bieżące wsparcie i pomoc klientom w rozwiązywaniu zagadnień technicznych poprzez doradztwo i demonstrację rozwiązań;
  • Planowanie i odpowiedzialność za rozwój sprzedaży dla poszczególnych odbiorców;
  • Budowanie świadomości marki u potencjalnych nabywców;
  • Benchmarking – monitorowanie rynku i konkurencji, w szczególności asortymentu, nowości i cen;
  • Przygotowywanie analiz i raportów z obszaru sprzedaży i podejmowanych działań.

Aktualizacja: 01.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie

Lokalizacja

Adres
Trójmiasto

Ogłoszenie z portalu

praca.pl