Doradca Techniczny / Specjalista ds. Technicznych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Monitoring rozliczeń z klientami
  • Prowadzenie dokumentacji oddziałowej
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Zaopatrzenie i obsługa magazynu
  • Zlecanie montażu i serwisu
Nasze wymagania
  • Wykształcenie min zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomości MS Excel
  • Zdolności technicznych i analitycznych
  • Nastawienia na realizację wyznaczanych celów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobra organizacja czasu pracy
Mile widziane
  • Doświadczenie w branży budowlanej itp.
To oferujemy
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie
  • Narzędzia do użytku prywatnego telefon, komputer
Benefity:
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
Informacje o firmie
Mobilbox to grupa wyspecjalizowanych spółek na świecie oferujących kontenery i świadczących usługi w zakresie wynajmu kontenerów, sprzedaży kontenerów, serwisu kontenerów oraz budownictwa modułowego / kontenerowego.  W Polsce jesteśmy jedną z największych firm w branży kontenerowej, obsługującą małe i średnie firmy, prywatnych, przedsiębiorców, koncerny korporacje, instytucje państwowe i osoby prywatne, bezpośrednio od naszych przedstawicieli z oddziałów zlokalizowanych w miastach: Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Poznań, Białystok, Dębica, Toruń, Lublin i Ostrowiec Świętokrzyski.

Aktualizacja: 11.06.2024