Doradca w Biurze Obsługi Klienta w serwisie blacharsko-lakierniczym

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

W związku z rozbudową firmy poszukujemy osób na stanowisko:

DORADCA BIURA OBSŁUGI KLIENTA W SERWISIE BLACHARSKO-LAKIERNICZYM

Doradca zajmuje się obsługą klienta, a w tym przyjmowaniem samochodów do naprawy, komunikacją z klientem poprzez kontakt osobisty/e-mail/telefon/SMS. Zajmuje się również nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw. Przygotowuje i przekazuje niezbędną dokumentację do Towarzystw Ubezpieczeniowych. Do obowiązków doradcy serwisowego należy wydanie samochodu po naprawie klientowi. Osoba na tym stanowisku powinna czuwać nad przebiegiem pracy uzgodnionej w zleceniu i sprawdzić, czy prawidłowo zostały wykonane wszystkie przewidziane czynności.

Wymagania:
  • studia wyższe (mile widziane techniczne)
  • biegła obsługa komputera
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych,
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Mile widziane: doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej, znajomość systemu AUDATEX

Obowiązki:

  • obsługa klienta
  • przyjmowanie samochodów do naprawy,
  • wydanie samochodu po naprawie,
  • komunikacja z klientem poprzez kontakt osobisty/e-mail/telefon/SMS,
  • nadzór nad jakością, zakresem i terminowością napraw,
  • przygotowywanie dokumentacji do Towarzystw Ubezpieczeniowych

Oferujemy:

stałą pracę na pełen etat, miłą atmosferę, dobre warunki finansowe, szkolenia i certyfikaty z branży motoryzacyjnej Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: p...@anro.... Wyświetl e-mail w tytule wpisując: "DORADCA"
  • Numer ogłoszenia: 62723487
  • Data wyróżnienia: 21 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 21 lipca 2019
  • Wyświetleń: 424
  • Wyświetleń na liście: 10 827