Doradca w Salonie Optycznym Forum Gdańsk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Optyka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: Doradca Forum

Family Optic jest siecią salonów optycznych należącą do Grupy Avenir Medical Poland.
W związku z ciągłym rozwojem Naszej Sieci salonów poszukujemy Kandydatów

na stanowisko: DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: C.H.Forum Gdańsk
Wymiar etatu: pełen etat

Nasza Akademia przygotowała specjalny pakiet szkoleń dzięki, którym zdobędziesz wiedzę teoretyczną jak i praktyczną.
Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- transparentny system wynagrodzeń (stała podstawa + system premiowy);
- szkolenia, dzięki którym zdobędziesz praktyczną wiedzę z branży optycznej oraz poznasz techniki skutecznej sprzedaży;
- możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych;
- wsparcie managera , managera regionalnego i dyrektora obszaru na każdym etapie zatrudnienia;
- rabaty pracownicze na asortyment sklepu;
- możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia grupowego, pakietu sportowego i prywatnej nieodpłatnej opieki medycznej.

Twoje zadania:

- aktywne nawiązywanie kontaktów z Klientem;
- bezpośrednia obsługa Klienta i profesjonalne doradztwo produktowe;
- podstawowe prace rachunkowe (fiskalizacja, raportowanie, wystawianie dowodów sprzedaży);
- dbałość o ekspozycję i nienaganny aspekt wizualny salonu;
- kreowanie profesjonalnego wizerunku sieci.

Ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie, jeśli:

- jesteś osobą o miłej aparycji, która lubi rozmowy z klientami oraz pracę z ludźmi;
- cenisz sobie szacunek, życzliwość oraz przyjazny klimat;
- cechuje Cię wysoka kultura osobista;
- z entuzjazmem podchodzisz do realizacji zadań;
- potrafisz zaopiekować się klientem od razu po wejściu do salonu.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez Avenir Medical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach. Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Avenir Medical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach.

CV nie zawierające Klauzul nie mogą być uwzględnione.