Ogłoszenie nieaktualne

Doradca Zawodowy

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Doradztwo i consulting,
Edukacja / Nauka,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa

Fundacja Dla Was ogłasza rekrutację na stanowisko:
Doradca zawodowy
Zakres obowiązków:
  • kompleksowe doradztwo zawodowe dla osób poszukujących pracy;
  • udzielanie wsparcia z zakresu aktywizacji zawodowej;
  • pomoc osobom bezrobotnym w rozmowach z pracodawcą, sprawdzaniu dokumentów;
  • kontaktowanie się oraz przygotowywanie deklaracji współpracy Centrum Integracji Cudzoziemców z konkretnymi pracodawcami, urzędami pracy, firmami pośredniczącymi;
  • rzetelne prowadzenie dokumentacji, przestrzeganie wymagań RODO oraz zasad z zakresu Safeguarding i BHP;
  • współpraca z zespołem Fundacji.
Wymagania:
  • wykształcenie z zakresu psychologii, pedagogiki, socjologii lub podobnych;
  • umiejętności doradcze;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • ciekawą pracę i perspektywy rozwoju zawodowego;
  • pracę w zespole, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Nie czekaj, aplikuj!
Lepszego czasu na rozwój nie będzie – wyślij CV na [ukryte]
z dopiskiem Doradca zawodowy