Ds. komunikacji i promocji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Eventy,
Marketing,
PR
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • współuczestniczenie w tworzeniu planów promocyjno-reklamowych oraz ich realizacja,
  • współuczestniczenie przy organizacji targów, konferencji oraz wystaw promujących Spółkę,
  • współuczestniczenie przy opracowaniu projektów graficznych ulotek/plakatów informacyjnych i reklamowych,
  • organizowanie i koordynowanie spotkań w Spółce m.in. z uczniami, studentami, przedstawicielami różnych instytucji,
  • monitorowanie wykorzystania nośników reklamowych, analizując możliwość prowadzenia kampanii informacyjnych i społecznych przy ich wykorzystaniu,
  • prowadzenie bazy danych kontrahentów marketingowych w celu wysyłki materiałów reklamowych, informacyjnych, zaproszeń, itp.,
  • przygotowywanie korespondencji okolicznościowej (podziękowania, listy gratulacyjne, zaproszenia),
  • inicjowanie nowych rozwiązań użytkowych i graficznych na stronie internetowej,
  • monitorowanie i nadzorowanie prawidłowości ich działania od strony użytkowej.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe, profilowe: marketingowe, dziennikarskie, PR-owe itp. – ale również możesz być w trakcie studiów,
  • doświadczenie w działaniach marketingowych/ reklamowych/ eventowych,
  • mile widziana będzie znajomość podstawowych narzędzi graficznych/ multimedialnych,
  • dobra obsługa pakietu MS Office, w tym PowerPoint,
  • szukamy osoby, która jest:
  • dobrze zorganizowana, pomysłowa, odpowiedzialna, posiada łatwość budowania relacji,
  • posiada zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • jest skrupulatna i spostrzegawcza.
Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.skm.pkp.pl/ogloszenia/kariera/oferty-pracy