Dyrektor Handlowy - branża motoryzacyjna

Ogłoszenie podstawowe
Starogard Gdański / Elbląg Dyrektor Handlowy - branża motoryzacyjna Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Dyrektor / Prezes,
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Naszym Klientem jest autoryzowany przedstawiciel znanych marek samochodowych, aktualnie pomagamy w rekrutacji na stanowisko Dyrektora Handlowego 2 marek w 2 lokalizacjach - Starogardzie Gdańskim i Elblągu.

Twój zakres obowiązków
  • Zarządzanie całością sprzedaży w dwóch lokalizacjach
  • Koordynowanie, motywowanie zespołów sprzedażowych
  • Opracowywanie i realizacja założeń polityki sprzedażowej na lokalnym rynku
  • Aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych Klientów wspólnie z Zespołem Doradców ds. sprzedaży samochodów
  • Analizowanie danych, tworzenie raportów sprzedażowych, prezentacja wyników
  • Reprezentowanie Firmy w kontaktach z Klientami
Wymagania pracodawcy
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub bardzo dobra znajomość branży
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie i motywacji do osiągania wyznaczanych celów
Pracodawca oferuje
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Stanowisko o dużym stopniu samodzielności
  • System premiowy doceniający osiągnięte rezultaty

  • Niezbędne szkolenia branżowe (zewnętrzne i wewnętrzne)
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, laptop itp
Informacje o firmie

Administratorem danych jest IPK sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie, przy ul. M. Reja 13/15 (81-874 Sopot), nr rejestru agencji zatrudnienia 656. Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez IPK sp. z. o. o. i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. adres e-mail: ipk@ipk.com.pl

Aktualizacja: 11.06.2024