Dyrektor techniczny - OZE | Fotowoltaika

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Dyrektor techniczny - OZE | Fotowoltaika Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Konstrukcja / Technologie,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Dyrektor / Prezes
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

O NAS
Jesteśmy Firmą z Gdańska, zajmująca się dostawą i montażem fotowoltaiki i pomp ciepła oraz kompleksową realizacją termomodernizacji na terenie całej Polski. Do naszego prężnie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków
  • Efektywna organizacja pracy działu technicznego.
  • Utrzymanie wysokich standardów realizacyjnych.
  • Utrzymanie określonych celów realizacyjnych / msc.
  • Odpowiedzialność za terminową i jakościową realizację pracy działu technicznego logistyka, zamówienia, instalacje, zgłoszenia i dokumentacje.
  • Audyty instalacji fotowoltaicznych pod kątem weryfikacji poprawności i utrzymania standardów.
  • Wsparcie techniczne dla klientów spółki, handlowców oraz partnerów spółki.
  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych, przygotowanie schematów elektrycznych.
  • Zarządzanie ekipami monterskimi.
  • Opracowywanie, weryfikowanie oraz kompletowanie dokumentacji technicznych.
  • Pozyskiwanie i negocjowanie warunków współpracy z nowymi instalatorami instalacji PV oraz innymi partnerami technicznymi.
  • Dbałość o rozwój oraz wizerunek firmy.
Nasze wymagania
  • Silna chęć rozwoju.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie przy realizacji inwestycji z sektora OZE / PV . - Warunek obowiązkowy
  • Doświadczenia przy projektowaniu instalacji PV oraz schematów elektrycznych. - Warunek obowiązkowy
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Uprawnienia SEP D , E + Pomiary.
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz ugruntowana wiedza z zakresu FOTOWOLTAIKI, w tym również o nowościach technicznych / prawnych.
  • Doskonała umiejętność doboru komponentów instalacji fotowoltaicznych.
  • Umiejętności pozwalające na sprawną obsługę programów Excel, PVSOL / Autocad.
  • Wysoka kultura osobista, otwartość, komunikatywność.
  • Umiejętności organizacyjne.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
To oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub na podstawie umów B2B.
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe.
  • Szkolenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy!
  • Możliwość implementacji własnych pomysłów!
  • Brak schematów korporacyjnych!
  • Zarząd doceniający zaangażowanie oraz inicjatywę własną!

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Anna

r...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk