Dyspozytor transport międzynarodowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

WYMAGANIA I OBOWIĄZKI :
  • wymagane minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku dyspozytora lub planisty w międzynarodowym ew. w krajowym transporcie kontenerowym lub ukończenie studiów kierunkowych
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • znajomość produktów Microsoft, takich jak Excel, Word
  • dobra organizacja pracy i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów i podwykonawców w transporcie krajowym
  • zintegrowane planowanie tras w systemie FTL
  • ścisła współpraca z flotą podwykonawców i własną Flotą EKB
  • wprowadzanie zleceń transportowych do oprogramowania logistycznego
  • budowanie trwałych relacji z klientami oraz podwykonawcami
  • kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu
  • optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • znajomość rynku transportowego
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność pracy w zespole
CO OFERUJEMY :
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • szkolenie stanowiskowe
  • pakiet benefitów
  • pakiet szkoleń
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki w miejscu pracy
  • pakiet medyczny
  • telefon komórkowy/ laptop
Informacje o firmie
Jesteśmy polskim odziałem dużego niemieckiego przewoźnika kontenerów morskich,
specjalizujemy się tylko i wyłączenie w transporcie kontenerów morskich po terenie PL oraz EU, dysponujemy „młodą” flotą samochodów ciężarowych, kierowcy mają do dyspozycji dwa parkingi w Gdańsku i Rumi, warsztat oraz myjnie w Gdyni, gwarantujemy przyjazną atmosferę pracy

Aktualizacja: 13.03.2024