Ekspert ds. weryfikacji aplikacji kredytowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, finanse, bankowość lub pokrewne),
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z oceną sytuacji finansowej podmiotów gospodarczych oraz oceną ryzyka w instytucjach finansowych,
  • Praktyczna umiejętność oceny projektów inwestycyjnych, w tym  deweloperskich,
  • Orientacja w zakresie bieżących trendów gospodarczych i sytuacji branży,
  • Umiejętność oceny sytuacji finansowej podmiotów gospodarczych, strukturyzowania transakcji kredytowych, ustanawiania prawnych form zabezpieczeń,
  • Prezentacja wniosków z analizy decydentom,
  • Dobra i efektywna organizacja czasu pracy,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość i zorientowanie na klienta,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i determinacja w ich realizacji,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i właściwego ustalania priorytetów,
  • Umiejętność szukania optymalnych rozwiązań prowadzących do realizacji zadań,
  • Szybkość w wyciąganiu wniosków, asertywność i efektywność w organizacji pracy.

Twoje zadania:

  • Strukturyzowanie, weryfikacja oraz rekomendowanie transakcji kredytowych,
  • Wsparcie i doradztwo w ocenie ryzyka kredytowego wraz z weryfikacją aplikacji kredytowych,
  • Współpraca z oddziałami w zakresie wypracowania optymalnych rozwiązań finansowych dla klientów,
  • Współpraca i wspólne finansowanie podmiotów gospodarczych w konsorcjach z innymi bankami,
  • Wspieranie realizacji celów Banku w zakresie bezpiecznego wzrostu portfela kredytowego,
  • Udział w kluczowych projektach związanych z procesem kredytowym dedykowanym klientom MŚP, w tym udział w pracach nad doskonaleniem procedur i procesów kredytowych,
  • Dokonywanie analizy kredytowej klienta instytucjonalnego.

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy o pracę,
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń, rozwoju kwalifikacji poprzez szereg szkoleń,
  • uczestniczenie w interesujących projektach,
  • pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, karty podarunkowe, dofinansowanie do kart Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny.

Aktualizacja: 30.03.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl