Ekspert / Ekspertka ds. nieruchomości

Ogłoszenie nieaktualne

Ekspert / Ekspertka ds. nieruchomości

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 30000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo,
Obsługa klienta,
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Tworzymy firmę kompleksowo obsługującą rynek nieruchomości, ale w nieruchomościach widzimy więcej niż ułożone cegły i wylany beton, chcemy z powrotem zhumanizować branże, bo rozumiemy, że miejsca, którymi się zajmujemy, będą docelowo czyimś domem, więc warto zadbać o to, by nasi klienci poczuli się w nich wyjątkowo.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.eastate.pl

Twój zakres obowiązków:
 • Oferta pracy jako Ekspert/ka Nieruchomości w naszej firmie skierowana jest do osób z doświadczeniem na rynku nieruchomości. Jeżeli nie posiadają Państwo doświadczenia, to zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko doradcy ds. nieruchomości.
 • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta w procesie zakupu bądź najmu nieruchomości.
 • W zależności od doświadczenia i predyspozycji nowe osoby w firmie mogą podjąć się pracy w ramach sprzedaży bądź wynajmu: mieszkań, domów i działek, komercji lub nieruchomości segmentu premium.
 • Słów "doświadczenie i profesjonalizm" nie traktujemy jako zapychaczy tekstów marketingowych - od samego początku stawialiśmy sobie wysoko poprzeczkę i stale z miesiąca na miesiąc chcemy podnosić ją wyżej.
Nasze wymagania:
 • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako agent/ka nieruchomości lub 2 lata doświadczenia w branży nieruchomości na innych stanowiskach.
 • Znajomość topografii Trójmiasta i okolic.
 • Posiadanie silnej samodyscypliny i poczucia odpowiedzialności, zarówno za wykonywane obowiązki, jak i ich efekty.
 • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów.
 • Ambicje- wysokie oczekiwania finansowe oraz zaangażowanie w realizacje wyznaczonych celów.
 • Posiadanie umiejętności pracy w zespole i sprawnego zarządzania czasem własnym.
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.
 • Sprawna obsługa pakietu Office.
To oferujemy:
 • Tę ofertę kierujemy przede wszystkim do doświadczonych agentów nieruchomości, jeżeli pracujesz jako doradca i czujesz, że biuro nieruchomości, w którym pracujesz, nie daje Ci tego co powinno - nie zapewnia odpowiednich narzędzi pracy, rozwoju, odpowiedniej atmosfery i perspektyw, to zapraszamy do wysłania do nas swojego CV.
 • Jesteśmy firmą stworzoną przez pośredników nieruchomości, lata doświadczenia w różnych firmach pozwoliły nam wypracować model pracy, w którym sami chcielibyśmy pracować jako agenci nieruchomości, na bieżąco też konsultujemy z naszymi agentami wprowadzane zmiany i działania.
 • Doświadczonym doradcom ds. nieruchomości możemy zapewnić to, co najważniejsze - spokój i indywidualizm w działaniach, wsparty przez marketing nieruchomości z dosłownie najwyższej możliwej półki (m.in.: obecność i promowania na wszystkich portalach, profesjonalny fotograf bez ograniczeń).
 • Posiadamy własny dział call center, który wspiera doświadczonych agentów w umawianiu spotkań.
 • Zatrudniamy też architekta wnętrz, więc klientom, którzy kupią z nami nieruchomość, możemy przygotować projekt nieruchomości i przeprowadzić remont, a naszym agentom architekt przygotowuje wizualizacje nieruchomości do remontu oraz rzuty.
 • Oczywiście zapewniamy niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, wizytówki, liczne programy i rozwiązania ułatwiające pracę i poruszanie się po rynku nieruchomości).
Informacje o firmie
Może to oczywiste, ale wyszliśmy z założenia, że dobrą jakość usług dostarczają dobrej jakości pracownicy, więc od samego początku chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym ludzie nie muszą, a chcą pracować. Budujemy firmę taką, w której sami byśmy chcieli zaczynać na początku kariery w nieruchomościach, później dalej rozwijać się jako specjaliści, aż w końcu stworzyć własny zespół – stawiamy na długofalowe i trwałe relacje, chcemy, żeby nasi współpracownicy ciągle widzieli nowe możliwości rozwoju w branży nieruchomości i to z nami zdecydowali się spełniać swoje zawodowe marzenia.
"Tworzymy to miejsce wspólnie” – to w obecnych czasach dość wyświechtany slogan, ale u nas jest rzeczywistością – opinia każdej osoby w firmie jest istotna i zawsze brana pod uwagę, część decyzji dot. wprowadzonych narzędzi i rozwiązań jest podejmowana w formie dyskusji przez pracowników, których dane zmiany będą bezpośrednio dotyczyły – chcemy stworzyć jak najbardziej przyjazne środowisko – zarówno jeżeli chodzi o rozwój, relacje międzyludzkie, jak i oczywiście zarabianie pieniędzy.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.eastate.pl

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI.

Data dodania ogłoszenia: 16.04.2024

Wróć do góry