Ogłoszenie nieaktualne

Elektromechanik

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanika,
Produkcja,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista

Agencja Recrew HR  dla jednego z klientów, poszukuje osób, na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK
Lokalizacja: BĄKOWO

Obowiązki:
  • Nadzór nad maszynami
  • Konserwacja maszyn
Wymagania:
  • Uprawnienia SEP
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe bądź techniczne
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę
  • Stawkę 5500-6000 Brutto
  • Premia uznaniowa 12% - po 3 miesiącach zatrudnienia
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6:00 - 14:00; 13:55 - 21:55)
Chętne osoby prosimy o przesłanie CV na adres  [ukryte] w tytule wpisując ELEKTROMECHANIK

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 16818.