Elektromechanik utrzymania ruchu

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6300 - 7500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 47

Szukasz stabilnej pracy w której będziesz mógł się rozwijać? Masz doświadczenie w utrzymaniu ruchu na produkcji ?
Świetnie się składa, bo mamy ofertę właśnie dla Ciebie !
Dla naszego klienta jednego z liderów branży budowlanej poszukujemy pracownika na stanowisko:
elektromechanik utrzymania ruchu.
Miejsce pracy: Gdańsk, Kokoszki

oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii regulaminowej i premii wydajnościowej - można zarobić do 8000 zł brutto!
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szkolenia techniczne
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne środowisko i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Nadgodziny w soboty

zadania
  • Utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie zakładu;
  • Naprawy i kontrole urządzeń oraz maszyn w firmie;
  • Terminowa realizacja przeglądów i konserwacji;
  • Aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych;

oczekujemy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Mechanik, Elektryk, Elektromechanik)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych/pneumatycznych/hydraulicznych;
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)
  • Uprawnienia UDT na suwnicę (mile widziane)