Elektromonter Holandia na statku

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Przemysł,
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Miejsce pracy: Holandia okolice Rotterdamu, -praca na statku.

Obowiązki:
-montaż instalacji elektrycznej na statkach (okablowanie),
-zamykanie przejść kablowych
-rzucanie i podłączanie kabli,
- praca zgodnie ze schematami

Nasze wymagania:
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
-własna działalność
-Dokładność, samodzielność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
-mile widziane aktualne uprawnienia  VCA,

Oferujemy:
zakwaterowanie,
-transport z Gdańska,
-atrakcyjne wynagrodzenia uzależnione od kwalifikacji oraz posiadanych uprawnień
Informacje o firmie
Firma Electro Ship Service powstała w 2014 roku. Początkiem naszej działalności były usługi elektryczne dla przemysłu stoczniowego w Skandynawii i Polsce. Dzięki ciągłemu rozwojowi firma poszerzyła zakres swojej działalności o branżę lądową zarówno w Polsce, jak i na całym Świecie. W chwili obecnej nasi pracownicy realizują projekty w takich krajach jak: Niemcy, Izrael, Chorwacja, Francja czy Norwegia.

Więcej o nas:

Aktualizacja: 10.04.2024