Ogłoszenie nieaktualne

Elektromonter

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Monterzy, serwisanci,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Naszym pracownikom oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę lub B2B o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne)
  • Dobrej jakości ubrania robocze
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
  • Szkolenia w zależności od potrzeb
  • Prezenty dla nowożeńców i świeżo upieczonych rodziców
  • Spotkania integracyjne i świetną atmosferę w zespole
  • Owocowe wtorki

Zadania:
  • Montaż instalacji elektrycznych, rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych
  • Instalowanie aparatów elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Samodzielna budowa szaf sterowniczych

Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie w budowie szaf elektrycznych i montażu elektrycznego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • Mile widziane posiadanie uprawnień SEP E 1kV
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Dokładność i skrupulatność

Informacje o firmie
Chcesz pracować w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji? Chcesz uczestniczyć w ambitnych projektach, pracować w międzynarodowym zespole i tworzyć ciekawe rozwiązania?
Jeśli odpowiedź brzmi tak, to Seaonics Polska jest miejscem dla Ciebie!
Seaonics Polska jest firmą inżynierską specjalizującą się w projektowaniu i produkcji dźwigów i rozwiązań dźwigowych oraz urządzeń elektrycznych - automatyki dla rynku offshore. Jesteśmy częścią  grupy Fincantieri, która jest jedną z największych na świecie grup stoczniowych, globalnym włoskim liderem w projektowaniu statków wycieczkowych.

Więcej informacji: www.seaonics.pl

Aktualizacja: 26.03.2024