Elektromonter systemów automatyki

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Przeróbka
Siennicka 26F
Elektromonter systemów automatyki Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
- doświadczenie w branży elektrotechnicznej
- doświadczenie w prefabrykacji rozdzielnic
- prawo jazdy kategorii B
- gotowość do wyjazdów (montaże u klientów)
- uprawnienia SEP co najmniej do 1 kV
- umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
- mile widziane: wykształcenie kierunkowe, znajomość języka angielskiego, chęć rozwoju

Obowiązki:
- montaż elektryczny szaf sterowniczych/elementów automatyki
- montaż tras kablowych - korytka kablowe, drabinki, rurki elektroinstalacyjne RL
- udział w instalacji i testach maszyn w siedzibie klienta
- udział w uruchomieniach systemów automatyki
- podłączanie urządzeń wg dostarczonej dokumentacji

Oferujemy:
- pracę w zespole doświadczonych inżynierów
- możliwości rozwoju zawodowego
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- umowę o prace lub B2B
- odzież i obuwie robocze
- niezbędne narzędzia do pracy
- wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów

Informacje o firmie
BROS Control Sp. z o.o. - Twoja przyszłość w automatyce

Od skromnych projektów do lidera innowacji - BROS Control to polska firma założona w 2014 roku przez grupę entuzjastycznych inżynierów automatyki. Dziś stajemy jako zespół doświadczonych profesjonalistów, pasjonatów technologii, którzy wspólnie realizują zaawansowane projekty z zakresu systemów sterowania oraz budowy maszyn.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem wierzącym w moc innowacji i ciągłe doskonalenie. Sukces w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie zależy od naszej kreatywności, elastyczności i zdolności do adaptacji.

Co robimy?

Jako integrator systemów sterowania oraz dostawca maszyn projektowanych na miarę, oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie automatyki przemysłowej. Charakteryzuje nas innowacyjność, wysoka jakość wykonania i dopasowanie do indywidualnych potrzeb klientów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

W BROS Control każdy ma wpływ na rozwój firmy i realizowane projekty. Cenimy otwartość, kreatywność i zaangażowanie. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju i pracę w atmosferze pełnej pasji do technologii.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, który każdego dnia rozwija się i tworzy rozwiązania zmieniające świat automatyki przemysłowej – BROS Control czeka właśnie na Ciebie.

Zacznij swoją przygodę z nami już dziś! Odwiedź www.broscontrol.pl i poznaj nas lepiej.

Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BROS Control sp. z o.o. z siedzibą w: Siennicka 26F, 80-758 Gdańsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Rekrutacja

661138... Wyświetl numer
r...@brosc... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
SMS
Wyświetl numer