Elektromonter żurawi wieżowych

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Opis stanowiska:
- prace monterskie przy montażach oraz demontażach żurawi wieżowych
- diagnozowanie usterek w żurawiach wieżowych
- naprawa i konserwacja żurawi wieżowych
- praca na wysokości powyżej 3 metrów
- praca na bazie sprzętu oraz w terenie na budowach
Wymagania:
- wykształcenie techniczne o profilu elektrycznych oraz uprawnienia SEP
- uprawnienia do konserwacji żurawi wieżowych
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność rozwiązywania problemów
Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość języka niemieckiego
- uprawnienia operatorskie do obsługi żurawi wieżowych
Oferujemy:
-atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
- przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole doświadczonych specjalistów
- możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych kwalifikacji i uprawnień
-prywatne ubezpieczenie na życie
-dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej
Informacje o firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem, serwisem oraz montażem i demontażem żurawi wieżowych.
Zespół naszych specjalistów współpracuje ze sobą wiele lat, konsekwentnie i nieprzerwanie budując doświadczenie i renomę w branży wynajmu żurawi wieżowych. Specjaliści naszego serwisu posiadają szerokie kompetencje, potwierdzone szkoleniami u producenta żurawi LIEBHERR, a także komplet niezbędnych uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego.
Dostarczamy sprzęt niezawodny i najwyższej jakości – z niezbędną dokumentacją i sprawdzony pod względem technicznym.
Zapraszamy do kontaktu!

film K. Przeorski

Aktualizacja: 08.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

ŻURAWIE24 SP. Z O.O.

721236... Wyświetl numer
m...@zuraw... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Pruszcz Gdański
Przemysłowa 3A
SMS
Wyświetl numer