Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk - Automatyk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista

Poszukujemy Elektryka/Automatyka do pracy przy uruchomieniach urządzeń dedykowanych na sektor Offshore Wind.
Status studenta mile widziany.
Lokalizacja pracy: Gdańsk, Polska

Główne zadania i obowiązki:
  • weryfikacja schematów technicznych pod względem poprawności działania systemów elektrycznych, hydraulicznych, automatycznych oraz ich ewentualny troubleshooting,
  • przestrzeganie polityki BHP innych podwykonawców i klientów w celu zapobiegania wypadkom, urazom i uszkodzeniom ludzi, środowiska oraz majątku,
  • planowanie, realizacja i szczegółowe raportowanie wszystkich działań w fazach instalacji i uruchamiania,
  • zbieranie i dokumentowanie szczegółowych informacji dotyczących odchyleń lub możliwości wprowadzenia ulepszeń produktu/procesu,
  • szczegółowy opis obowiązków zostanie przedstawiony podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Wymagania:
  • student ostatnich lat/ absolwent/ wykształcenie w dziedzinie elektrotechniki lub automatyki lub równoważne.
  • mile widziany 1 rok doświadczenia w dziedzinie elektrotechniki lub automatyki w branżach takich jak transport morski, przemysł naftowy i gazowy na morzu lub budowa statków,
  • mile widziane doświadczenie z wciągarkami, żurawiami lub windami przemysłowymi.
  • doświadczenie w wielu dziedzinach, takich jak mechanika/elektryka, będzie atutem.
Kompetencje:
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie oraz piśmie stopień komunikatywny,
  • dobre umiejętności komputerowe,
  • stanowisko wymaga osoby zorganizowanej, posiadającej dobre umiejętności współpracy i techniczne,
  • zdolność do czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych i automatycznych będzie atutem!
Oferujemy Ci możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczenia, aby mieć wpływ na naszą organizację.
Zachęcamy do składania CV.

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MARINE AUTOMATION SYSTEM ENGINEERING COMPANY sp. z o.o. z siedzibą w: Śląska 53/B505, 81-304 Gdynia (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kontakt@masec.tech.

Aktualizacja: 08.03.2024