Elektryk / Elektromonter / Pomocnik

Ogłoszenie premium
Wejherowo
Budowlanych 4c
Elektryk / Elektromonter / Pomocnik Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / Staż
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
6000 - 11000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Energetyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakres obowiązków:
  • Budowa linii elektroenergetycznych kablowych WN, SN i nN
  • Realizowanie prac na sieci SN i nN zgodnie z zakresem zleconych prac
  • Wykonanie robót w oparciu o dokumentację projektowa,
  • Przygotowanie i montaż tras kablowych
  • Układanie kabli i przewodów
  • Montaż osprzętu elektrycznego
  • Montaż rozdzielnic
  • Dbanie o bezpieczeństwo na placu budowy, stosowanie się do zasad BHP i przestrzeganie instrukcji bezpieczeństwa pracy
Wymagania:
  • Znajomości zagadnień elektrycznych (wykształcenie kierunkowe)
  • Posiadania świadectwa kwalifikacji E
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi i prostych narzędzi budowlanych
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Chęci do nauki i zdobywania nowych umiejętności związanych z branżą energetyczną
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Szkolenia i możliwość rozwoju osobistego
  • Pakiet medyczny,
  • Kartę MultiSport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dobre środowisko pracy i miłą, przyjazną atmosferę
Informacje o firmie
Firma ELZIT sp. z o.o. powstała w 1997 roku i od początku działalności świadczy usługi związane z branżą elektroenergetyczną. Początkowo głównym odbiorcą usług i produktów firmy ELZIT sp. z o.o. był ówczesny główny dostawca energii elektrycznej w Województwie Pomorskim: Koncern Energetyczny ENERGA w Gdańsku. Zakres usług firmy obejmował projektowanie oraz wykonawstwo związane z budową i modernizacją kablowych i napowietrznych linii elektroenergetycznych.

Do aplikacji proszę dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELZIT sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

ELZIT sp. z o.o.

603089... Wyświetl numer
b...@elzit.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Wejherowo
SMS
Wyświetl numer