Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy osoby na stanowisko elektryk.

Twój zakres obowiązków:
  • - wykonywanie prac elektrycznych: montaż tras kablowych, układanie kabli
  • - montaż i podłączanie urządzeń, silników szaf sterowniczych

Nasze wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • rozumienie rysunku technicznego
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w języku angielskim
Oferujemy:
  • szkolenie i przyuczenie do wykonywanej pracy
  • stabilne miejsce pracy - umowę o pracę - po okresie próbnym (praca w pełnym wymiarze godzin)
  • ciekawą pracę w zgranym zespole
  • konkurencyjne warunki wynagrodzenia zależne od zaangażowania
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet medyczny Luxmed
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę multisport
  • miłą atmosferę, młody zespół
CV proszę wysyłać na adres mailowy: [ukryte]
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Informacje o firmie

INTECH Engineering Spółka z o.o. z siedzibą w Gdańsku, założony w 1983 roku, to nastawiona innowacyjnie firma inżynierska specjalizującą się w projektowaniu, montażu i serwisowaniu przemysłowych instalacji technologicznych oraz systemów automatyki i urządzeń pomiarowych, jak również w produkowaniu najwyższej jakości dokumentacji technicznej, zgodnej ze wszystkimi właściwymi standardami.
W ciągu ponad 35 lat działalności, firma INTECH wykonała szereg układów pomiarowych i instalacji parowych, wodnych, gazowych i elektrycznych na całym świecie. Zbudowaliśmy ponad 200 instalacji o łącznej mocy 400 MW.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 17.11.2023