Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Elektryk, Elektromonter, itp.)
  • Aktualne uprawnienia SEP
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej

Obowiązki:

  • Montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych
  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii
  • Praca zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie narzędzi i sprzętu roboczego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet socjalny

Aktualizacja: 06.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl