Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6200 - 7200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

OPIS STANOWISKA:
- montaż i łączenie urządzeń elektrycznych
- praca na podstawie instrukcji, instalacji i schematów elektrycznych
- uzbrajanie szaf elektrycznych w podzespoły
- wykonywanie oznaczeń na urządzeniach
- montaż mechaniczny rozdzielnic
- wykonywanie modyfikacji w rozdzielniach na obiektach u klienta
- układanie kabli w trasach i kanałach kablowych, rowach kablowych a także rurach osłonowych
- podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych
WYMAGANE:
- umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
- rozumienie zasad działania systemów automatyki (czujniki, przetwornice, częstotliwość, elementy elektryczne itp.) – zapewniamy przyuczenie
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywność
- silna motywacja do pracy
- dyspozycyjność – częste wyjazdy
MILE WIDZIANE:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane kierunki: elektryka, elektromechanika lub automatyka)
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-aktualne uprawnienia SEP
- znajomość programu SEE Electrical
- znajomość sterowników PLC
OFERUJEMY:
- praca w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
Informacje o firmie
PROMAT-WODA Sp. z o.o. należy do czołówki firm zajmujących się uzdatnianiem wody. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy oferują swoje doświadczenie i wiedzę z zakresu uzdatniania wody przy użyciu różnorodnych metod oraz kompleksowej obsługi instalacji na etapie projektowania i wdrażania, jak również ich późniejszego serwisu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROMAT-WODA Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.