Elektryk

Firmą

Wymagania

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Wiedza praktyczna z obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych do pomiarów elektrycznych,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (min. Excel, poczta),
  • Szkolenie SEP E G1 (2 do 1 kV, 5,9,10),
  • Zaangażowanie i sprawy techniczne zakładu,
  • Dyspozycyjność,
  • Akceptacja pracy zmianowej.
  • U Kandydata mile widziane jest: znajomość programów do rysunku technicznego, szkolenia SEP w zakresie szerszym niż wymagane.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad eksploatacją w zakresie zasilania, sterowania maszyn i urządzeń technologicznych elewatorów oraz sieci elektrycznej z jej wyposażeniem,
  • Realizacja planowanych i organizowanie napraw, remontów i inwestycji oraz ich rozliczanie w zakresie urządzeń elektrycznych i sieci elektrycznej z jej wyposażeniem,
  • Wykonywanie w zakresie elektryki prac konserwacyjnych, remontowych, montażowych, usuwanie awarii (incydentów),
  • Kładzenie kabli, instalacja oświetlenia, ogrzewania,
  • Uczestnictwo w przeglądzie stanu infrastruktury technicznej i wyposażenia kontrolno-pomiarowego,
  • Prowadzenie zakupów materiałów technicznych, części zamiennych do wykonywania napraw i remontów sieci elektrycznej, urządzeń elektrycznych zaakceptowanych do zakupu przez Kierownika Elewatora,
  • Prowadzenie i przechowywanie dokumentacji technicznej w zakresie urządzeń elektrycznych i sieci elektrycznej w tym jej wyposażenia,
  • Demontowanie i instalowanie urządzeń elektrycznych,
  • Dokonywanie wymian bezpieczników, styczników, termików, przewodów elektrycznych i innych elementów infrastruktury elektrycznej,
  • Podczas rozładunku statków uruchamia urządzenia rozładowcze, zapewnia sprawne działanie urządzenia poprzez wielokrotne jego przedmuchiwanie, w operuje rurą załadowczą.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenia z system premiowym,
  • Dofinansowanie z ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowania do przedszkola/żłobka, paczki na święta, świadczenia okolicznościowe),
  • Prywatne ubezpieczenie PZU,
  • Pakiet medyczny i sportowy.
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Trójmiasta.

Aktualizacja: 04.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Gdańskie Młyny Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl