Elektryk

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Aniołki
Na Ostrowiu 15/20
Elektryk Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Elektryk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Obowiązki:
  • Montaż instalacji elektrycznej o napięciu 24, 230 i 400 V
  • Obsługa, konserwacja i remonty urządzeń elektroenergetycznych
  • Obsługa i konserwacja transformatorów mocy i stacji elektroenergetycznych
  • Montaż i obsługa elektrycznych urządzeń  w wykonaniu przeciwwybuchowym
  • Wykonywanie wentylacji stanowiskowej w halach produkcyjnych i na placach budów
  • Wykonywanie zadań pogotowia elektroenergetycznego w zakresie obsługi sieci 0,4/15 KV
  • Wykonywanie prac remontowych, montażowych i eksploatacyjnych sieci i instalacji 0,4/15 KV
  • Wykonywanie prac związanych z oświetleniem dróg i obiektów

Wymagania:
*Wykształcenie elektroenergetyczne ( minimum zawodowe);
*Prawo jazdy kat.B
*Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
* Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznych
* Uprawnienia elektryczne: Grupa 1 w zakresie urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną o napięciu znamionowym powyżej 1 kV i napięciu znamionowym do 15 kV oraz dokonywanie pomiarów; .

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PSSE MEDIA OPERATOR sp. z o.o. z siedzibą w: Na Ostrowiu 15/20, 80-873 Gdańsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.