Elektryk

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Elektryk Umowa o pracę
obserwuj

Elektryk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista

Jeśli elektryka to Twoja pasja, a poszukujesz możliwości rozwoju w zgranej drużynie wiodącego pracodawcy, mamy dla Ciebie świetną okazję! Nasz Klient, ceniony lider w swojej branży, poszukuje osoby na stanowisko:

Elektryk
Lokalizacja: Gdańsk
Wymiar: Pełny etat

Co możemy Ci zaoferować?
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w systemie 12-godzinnym, wliczającym także dni weekendowe. Dwa dni pracy, dwa dni wolnego,
  • wynagrodzenie podstawowe w zakresie 8 400 zł - 10 490 zł brutto/mc,
  • dodatkowo atrakcyjną premię
  • bogaty pakiet socjalny, obejmujący prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne oraz wsparcie finansowe na szkolenia i kursy językowe,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
Twoje obowiązki:
  • gwarantowanie bezawaryjnej pracy urządzeń pod względem elektrycznym,
  • diagnoza i bieżące usuwanie usterek,
  • nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń,
  • ścisłe przestrzeganie zasad BHP,
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności.
Czego oczekujemy?
  • podstawowej wiedzy z zakresu urządzeń elektrycznych oraz układów ich regulacji i sterowania,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • doświadczenia z zakresu instalacji elektrycznych,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętności obsługi komputera (Windows, pakiet MS Office),
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych i na wysokościach,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu  lub kontakt pod numerem 574575... Wyświetl numer .

Przypominamy, że Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera żadnych opłat od kandydatów za uczestnictwo w procesie rekrutacji.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(malpa)workhouse4you.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Workhouse4you(c.23651)

Aktualizacja: 20.06.2024