Elektryk Okrętowy. Dania.

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Tak

Dla naszego klienta zajmującego się produkcją i dostawą systemów transportu morskiego i wyposażenia pokładowego na całym świecie dla przemysłu morskiego, offshore i wiatrowego, poszukujemy ELEKTRYKÓW OKRĘTOWYCH potrafiących pracować samodzielnie.
Główne obowiązki: przeciąganie kabli, montowanie rozdzielnic elektrycznych, praca zgodnie z rysunkami itp.
Miejsce pracy: 5330 Munkebo, Dania
Start: 13.05.2024r.
Stawka godzinowa: 135 dkk brutto + dieta dzienna: 380 dkk netto
Przejazdy/ przeloty oraz zakwaterowanie zorganizowane i opłacone.
Oferujemy:
- zatrudnienie w duńskiej agencji pracy,
- stały kontakt z koordynatorem w Polsce i w Danii,
- dodatek emerytalny i urlopowy, SH
- ubranie robocze.
CV wraz z uprawnieniami proszę przesyłać na maila [ukryte] , w tytule proszę wpisać „ELEKTRYK OKRĘTOWY”.