Elektryk / pomocnik elektryka - Francja, Paryż 2024

Ogłoszenie mini
Elektryk / pomocnik elektryka - Francja, Paryż 2024 Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
12000 - 18000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Energetyka,
Instalacje
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie między 12-14,5€ netto na godzinę
  • zagwarantowane Zakwaterowanie
  • darmowe obiady
  • zapewniony dojazd do Paryża i na teren budowy
  • nadgodziny pow. 48 godz. tyg. płatne +25%
  • nadgodziny między 22:00, a 6:00 rano płatne +50%
Wymagania:
  • Doświadczenie w wykonywanym zawodzie min. 1 rok
  • Dyplom i/lub uprawnienia min. Do 1kV
  • Umiejętność czytania planów elektrycznych oraz rysunku technicznego
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych na obiektach publicznych
  • Praca z rysunkiem technicznym oraz planami elektrycznymi
  • Planowanie frontu prac
  • Raportowanie postępów
Informacje o firmie
E-BLM sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko elektryka / pomocnika elektryka do prac elektryczno-budowlanych przy strefach kibica dla zbliżającej się Olimpiady 2024 - praca na terenie Paryża.
Firma E-BLM jest usługodawcą branży elektro-budowlanej, współpracującym z inwestorami zarówno na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz krajów Unii Europejskiej.

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na mail: biuro[małpa]e-blm.pl . Jednocześnie, aplikujących prosimy o umieszczenie adnotacji o zgodzie na przetwarzanie danych przez firmę E-BLM sp. z o.o. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Łukasz

e...@gmail... Wyświetl e-mail