Elektryk Utrzymania Ruchu

Ogłoszenie podstawowe
Koszwały
Spacerowa 29
Elektryk Utrzymania Ruchu Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
37 - 45
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Dbanie o dobry stan techniczny instalacji i urządzeń elektrycznych oraz zgłaszanie wniosków dotyczących wymogów BHP dotyczących tych instalacji/urządzeń.
  • Usuwanie awarii i uszkodzeń instalacji elektrycznych.
  • Naprawa elektronarzędzi, maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie elektryki, w tym drobne naprawy sprzętu spawalniczego
  • Aktualnie praca na I zmianę (6-14), w przyszłości praca może obejmować II i III zmianę (14-22; 22-6).
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane 1-3 lata)
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektryk / elektromechanik / energetyk
  • Posiadanie uprawnień elektrycznych "E - GI" do 1 kV
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w szczególności schematów elektrycznych)
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki
  • Sumienność, dokładność, rzetelność
Mile widziane:
  • Uprawnienia pomiarowe do 1 kV
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych
  • Uprawnienia do obsługi podestów podnośnikowych przejezdnych
  • Wiedza z zakresu pneumatyki oraz hydrauliki siłowej
OFERUJEMY
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  •  Wynagrodzenia złożone z wynagrodzenia zasadniczego (widełki: 37 zł - 45 zł/ godz.) i premii 10% wynagrodzenia zasadniczego - regulaminowej rozliczanej w skali miesiąca
  • Możliwość doskonalenia zawodowego - finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji
  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta Multisport), premie świąteczne, spotkania integracyjne
DOŁACZ do Nas, kilkając w poniższy link lub przycisk "APLIKUJ":
Informacje o firmie
Base Group Sp. z o.o. z siedzibą w Koszwałach, gm. Cedry Wielkie jest firmą rodzinną. Od ponad 30 lat jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych oraz produkujemy maszyny i urządzenia przemysłowe.

Do naszej firmy będziesz miećświetny, szybki i bezkolizyjny dojazd trasą S7 (obwodnica południowa Gdańska) -od Dworca Głównego w Gdańsku 15 minut!

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 21.06.2024