Elektryk ze znajomością niemieckiego i prawem jazdy

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
16000 - 18000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Niemiecka firma budowlana zajmująca się pracami ziemnymi, instalacjami elektrycznymi oraz rozbiórkami zatrudni na stanowisko:
Elektryk
Miejsce pracy: Diepenau (Dolna Saksonia)
Stawka: 18-21 euro/h
Zadania:
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych o napięciu do 30 kV- głównie w dziedzinie odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika i wiatr).
Wymagania:
  • Ukończone szkolenie zawodowe jako elektryk,
  • Uprawnienia do wykonywania instalacji elektrycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia do 30kV,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B.
Gwarantujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Możliwość wyrabiania godzin nadliczbowych,
  • 30 dni płatnego urlopu,
  • Darmowe zakwaterowanie,
  • Premie, bonusy, dodatki,
  • Kindergeld i niemieckie świadczenia pracownicze.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny [ukryte] . Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ELEKTRYK” – na pewno oddzwonię!