Elektryk/monter instalacji fotowoltaicznych

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

WP ENERGY Sp. z o.o. to polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi i systemami grzewczymi. Wieloletnie doświadczenie pracowników spółki w branży fotowoltaicznej, technologii grzewczej pozwala wykonać pracę na najwyższym poziomie.
Dbając o jakość obsługi, sprzętu, wykonania instalacji, bardzo szybko zwiększamy swoje zasięgi, dlatego też poszukujemy specjalistów na terenie całego kraju. Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:
Elektryk/ Monter instalacji fotowoltaicznych - pomorskie
Twój zakres obowiązków:
  • montaż i uruchamianie instalacji PV w obiektach klientów,
  • prace elektryczne,· przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń,
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa,
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym.
Nasze wymagania:
  • montaż instalacji PV nie ma przed Tobą tajemnic,
  • masz doświadczenie w montażu instalacji PV,
  • nie boisz się wyzwań,
  • posiadasz uprawnienia SEP E i D do 1kV – mile widziane,
  • posiadasz uprawnienia UDT – mile widziane,
  • sumiennie wykonujesz swoje obowiązki,
  • lubisz pracę zespołową,
  • jesteś osobą zdeterminowaną do działania,
  • branża fotowoltaiki nie jest Ci obca.
Oferujemy:
  • będziesz pracować z liderami OZE,
  • rozwiniesz swoją karierę,
  • otrzymasz umowę, zlecenie, o pracę lub B2B,
  • będziesz pracować w 3 osobowym zespole,
  • szkolenia specjalistyczne,· wsparcie techniczne,
  • szkolenie trenera instalacyjnego w terenie,
  • ciągłość pracy,
  • stałość zleceń,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • paczki/ bony świąteczne,
  • dofinansowanie wypoczynku/wczasy pod gruszą,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
Sam zdecyduj ile zarobisz! Wszystko zależy od Twoich możliwości i chęci.
Prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!
Nie szukamy podwykonawców tylko osób do rozszerzenia własnych ekip.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Cezary Kirczuk

c...@wpene... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk