Fizjoterapeuta

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 11 dni temu

Zatrudnimy koleżankę lub kolegę do pracy w naszym zespole. Pracujemy z pacjentami w ramach umowy z NFZ oraz w ramach komercyjnych terapii indywidualnych. Cenimy sobie uczciwość, sumienność i oddanie pacjentom. Naszym atutem jest wzajemne wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów fizjoterapeutycznych. Dzielimy się wiedzą i chętnie uczymy się od innych. Jeżeli chcesz być członkiem naszego zespołu umów się na rozmowę:)
Informacje o firmie
Reh-up to miejsce, gdzie pracują fizjoterapeuci nastawieni na współpracę, myślący zespołowo, ludzie inteligentni i kochający swoją pracę i drugiego człowieka. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za swój wspólny sukces. Tworzymy programy fizjoterapeutyczne i staramy się wyjść na przeciw nowościom związanych z metodami prowadzenia terapii jak i nowościom organizacyjnym. Każdego dnia zmieniamy się dla naszych pacjentów na lepsze.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie premium
avatar

Monika Adamik

603883... Wyświetl numer
a...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Dolne Miasto
Jaskółcza 
Zobacz dane kontaktowe

Firma

Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Jaskółcza 7/15
NIP
5841711937
reh-up.pl/
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 5 dni (do 19.05.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64252020
  • Data wyróżnienia: 3 maja 2021
  • Data wprowadzenia: 3 maja 2021
  • Wyświetleń: 464
  • Wyświetleń na liście: 11 055
Zadzwoń SMS