Wróć do góry

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 10 miesięcy temu

Zatrudnimy koleżankę lub kolegę do pracy w naszym zespole. Jesteśmy w trakcie rekrutacji do naszych palcówek w Gdańsku oraz w Cedrach Wielkich. Naszym atutem jest praca w zespole, wzajemne wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów fizjoterapeutycznych. Dzielimy się wiedzą i chętnie uczymy się od innych. Jeżeli chcesz być członkiem naszego zespołu, jesteś osobą pozytywną, otwartą na rozwój i lubisz pracę z pacjentem umów się na rozmowę:)
Informacje o firmie
Reh-up to miejsce, gdzie pracują fizjoterapeuci nastawieni na współpracę, myślący zespołowo, ludzie inteligentni i kochający swoją pracę i drugiego człowieka. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za swój wspólny sukces. Tworzymy programy fizjoterapeutyczne i staramy się wyjść na przeciw nowościom związanych z metodami prowadzenia terapii jak i nowościom organizacyjnym. Każdego dnia zmieniamy się dla naszych pacjentów na lepsze.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64252020
  • Data wyróżnienia: 26.07.2021
  • Data wprowadzenia: 03.05.2021
  • Aktualizacja: 10.08.2022