Wróć do góry

Fizjoterapeutka/Fizjoterapeuta

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka medyczna,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 miesięcy temu

Caritas Archidiecezji Gdańskiej zatrudni osobę na stanowisko fizjoterapeuty w Dziennym Domu Seniora "Gdański Wigor" przy ul. Dolnej 4 w Gdańsku. Umowa zlecenie, 10 godzin tygodniowo.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe - studia licencjackie na kierunku fizjoterapia - potwierdzone dyplomem;
- umiejętność pracy z osobami starszymi;

Do głównych zadań należeć będzie:
- prowadzenie fizjoterapii zgodnie ze wskazaniami indywidualnym m.in. kinezyterapia (ćwiczenia ogólnousprawniające, izometryczne, oddechowe, terapia ręki) i masaż (klasyczny, punktów spustowych, drenaż limfatyczny).

Osoby zainteresowane pracą i spełniające kryteria prosimy o wysyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: [ukryte] wraz z poniższą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych udostępnionych w złożonym CV na potrzeby rekrutacji na stanowisko fizjoterapeuty w Dziennym Domu Seniora w Gdańsku, zgodnie z ogłoszeniem z dnia 03.08.2022 zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64974137
  • Data wprowadzenia: 24.08.2022
  • Aktualizacja: 18.11.2022